Dovolená Rakousko - lastminute 2015 do Venedigerblick

Venedigerblick ***

Rakousko / Salzbursko

5 321 Kč

Informace o ceně

Upozornění portálu dovolena.cz:
Pořadatelské CK uvádějí cenu různě (např. za celý apartmán,
kde cena závisí i na obsazenosti, cenu za osobu ve ½ pokoji,
cenu za více nocí apod.).
Konečnou cenu dle počtu osob/složení pokojů/nocí Vám
vypočítá náš prodejce.

Obecný popis ubytovacího zařízení*

Celoroční katalog

Popis
FIRST MINUTE SLEVA 5% za včasný nákup

Salzbursko – gasthof ***VENEDIGERBLICK – Neukirchen am Grossvenediger, SKIBUS u gasthofu, skiareál Wildkogel Arena cca 2 km, dítě do 4,9 let ZDARMA.

FIRST MINUTE SLEVA 5% za včasný nákup pro pobyty na vlastní dopravu konané v roce 2015: sleva za včasný nákup (viz ceny po slevě v tabulce) platí při zaplacení 50% ceny zájezdu do 30.09.2015.

FIRST MINUTE SLEVA 5% za včasný nákup pro pobyty na vlastní dopravu konané v roce 2016: sleva za včasný nákup (viz ceny po slevě v tabulce) platí při zaplacení 50% ceny zájezdu do 20.10.2015.

Z Prahy cca 560 km

Skiresort Kitzbühel cca 10 km, Zillertal Arena cca 15 km. Wildkogel lanovka je cca 2,4 km, Zillertal Arena v Zell am Ziller cca 40 km

Ubytování v části Rosental s výhledem na vrchol Grossvenediger v Národním parku Vysoké Taury (Hohe Tauern), známé Krimmelské vodopády a městečko Krimml vzdálené cca 10 km, cca 44 km od Zell am See, cca 17 km Mittersill (koupaliště), centrum městečka Neukirchen am Grossvenediger cca 1,5 km.

Region během zimní sezóny vhodný pro lyžování:

skiareál Wildkogel Arena - pro začátečníky i zkušené lyžaře a snowboardisty, celkem 55 km tratí (45% modré, 40% červené a 15% černé).

Region během letní sezóny ideální pro cyklistiku, turistiku, tenis, jízdu na koni, golfisté ocení 18-jamkové hřiště a krytý bazén v Mittersillu (cca 17 km). Přibližně 9 km jsou vzdálené známé Krimmelské vodopády, cca 1,5 km Neukirchen a venkovní bazén.
Ubytování
Rodinné ubytování v části Rosental s výhledem na vrchol Grossvenediger v Národním parku Vysoké Taury (Hohe Tauern).

Popis ubytování: snídaňová jídelna, restaurace, společenská místnost, WLAN internet v hale gasthofu (lobby), wellness zóna (sauna, parní lázeň, infra kabina, whirlpool, relax zóna), terasa, bezplatně parkování. Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, obvykle balkón. Pokoje dvoulůžkové cca 24 m2, jednolůžkové cca 19 m2. Dom. mazlíček nepovolen.

Check In: od 16 hod., Check Out: do 10 hod.

Popisy hotelu/Varianty se u jednotlivých cestovních kanceláří mohou lišit.V případě, že se zde uvedené informace liší, platí vždy informace pořadatelské cestovní kanceláře uvedené v popisu zájezdu u konkrétního termínu zájezdu.
*
Snídaně
Termíny 5 321 Kč od 5 dní za České CK
Termíny
Změnit výběr

Jsme profesionálové

Servis STUDENT AGENCY si dopřejte i při nákupu dovolené

Poměr cena/výkon zajímá i nás

Nabízíme vždy ten nejvýhodnější zájezd od 350 českých a německých CK

Ani o korunu navíc

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK