Dovolená s vlastní dopravou

Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage

Itálie / jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra) / Grado

Obecný popis ubytovacího zařízení*
Obecný popis/y - slouží jako doplňující, informativní popis/y hotelu/služeb. Najdete zde vybrané varianty popisů hotelu a služeb od různých CK, které zájezdy do tohoto hotelu pořádají, abyste si o hotelu mohli udělat co nejširší představu. Jsou neoficiální, právně nezávazné. Popis hotelu i služeb se může u jednotlivých CK lišit právě z důvodu, že různé CK mohou v daném hotelu poskytovat jiný rozsah služeb (např. polopenze X all inclusive). Rozsah služeb jednotlivých CK se může lišit také v závislosti na termínu zájezdu (např. sezóna X mimosezóna).

Přesný popis Vámi vybraného zájezdu (tj. hotelu i služeb), poskytnutý pořadatelskou CK, naleznete po rozkliknutí ikony "i Popis" u Vámi vybraného termínu zájezdu. - informace
help-info
*

Celoroční katalog

Ubytování
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Apartmány jsou prostorné a velmi pěkně vybavené, mnoho rezidencí je novostavba. Všechny apartmány mají koupelnu a WC, vybavené kuchyňské kouty, terasu, balkón nebo předzahrádku. Apartmán bilo pro 4 osoby – ložnice s manželským lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem. Mirage – nový dům v centru, apartmány, privátní pláž 100 m, veřejná pláž 600 m, apartmány bilo s moderním vybavením, pračkou, TV, klimatizací, balkónem, parkování na vyžádání.
Poloha
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Grado je lázeňské město na ostrově, spojené s pevninou mostem. Nachází se 40 km na východ od známějších letovisek Bibione nebo Lignano. Podobně jako Caorle má kouzelnou historickou část, připomínající benátské romantické uličky, plachetnicový přístav a rezidenční část Pineta. Z přírodovědného hlediska je velmi zajímavá i Laguna di Grado, která zahrnuje cca 30 ostrůvků, mezi nimiž jsou známější ostrovy Isola della Schiusa a Isola di Barbana. Zde můžete obdivovat dnes již z velké části opuštěné rybářské domečky s rákosovou nebo slaměnou střechou. Pláže Grada jsou písčité a s pozvolným sestupem do moře. Apartmány se nacházejí v různých apartmánových domech cca 50-500 m od písečné pláže.

Vámi zvolené parametry nevyhledaly konktrétní zájezd z nabídek pořadatelských CK.
Doporučujeme změnit parametry vyhledávání nebo nám prostřednictvím pohlednice
Vaše požadavky zaslat, nabídku Vám rádi připravíme dle Vašich preferencí.

Termíny

Zadejte poptávku

*
*
*
*

* povinné

Změnit výběr

Jsme profesionálové

Servis STUDENT AGENCY si dopřejte i při nákupu dovolené

Poměr cena/výkon zajímá i nás

Nabízíme vždy ten nejvýhodnější zájezd od 350 českých a německých CK

Ani o korunu navíc

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK