Dovolená Itálie - lastminute 2015 do Mirage

Mirage

Itálie / jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra) / Grado

Obecný popis ubytovacího zařízení*

Celoroční katalog

Ubytování
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Apartmány jsou prostorné a velmi pěkně vybavené, mnoho rezidencí je novostavba. Všechny apartmány mají koupelnu a WC, vybavené kuchyňské kouty, terasu, balkón nebo předzahrádku.

Apartmán bilo pro 4 osoby – ložnice s manželským lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem.

Mirage – nový dům v centru, apartmány, privátní pláž 100 m, veřejná pláž 600 m, apartmány bilo s moderním vybavením, pračkou, TV, klimatizací, balkónem, parkování na vyžádání.
Poloha
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Grado je lázeňské město na ostrově, spojené s pevninou mostem. Nachází se 40 km na východ od známějších letovisek Bibione nebo Lignano. Podobně jako Caorle má kouzelnou historickou část, připomínající benátské romantické uličky, plachetnicový přístav a rezidenční část Pineta. Z přírodovědného hlediska je velmi zajímavá i Laguna di Grado, která zahrnuje cca 30 ostrůvků, mezi nimiž jsou známější ostrovy Isola della Schiusa a Isola di Barbana. Zde můžete obdivovat dnes již z velké části opuštěné rybářské domečky s rákosovou nebo slaměnou střechou. Pláže Grada jsou písčité a s pozvolným sestupem do moře. Apartmány se nacházejí v různých apartmánových domech cca 50-500 m od písečné pláže.
Vybavení
parkování nebo garáž za poplatek.

Popisy hotelu/Varianty se u jednotlivých cestovních kanceláří mohou lišit.V případě, že se zde uvedené informace liší, platí vždy informace pořadatelské cestovní kanceláře uvedené v popisu zájezdu u konkrétního termínu zájezdu.
*

Vámi zvolené parametry nevyhledaly konktrétní zájezd z nabídek pořadatelských CK.
Doporučujeme změnit parametry vyhledávání nebo nám prostřednictvím pohlednice
Vaše požadavky zaslat, nabídku Vám rádi připravíme dle Vašich preferencí.

Termíny

Zadejte poptávku

*
*
*
*

* povinné

Změnit výběr

Jsme profesionálové

Servis STUDENT AGENCY si dopřejte i při nákupu dovolené

Poměr cena/výkon zajímá i nás

Nabízíme vždy ten nejvýhodnější zájezd od 350 českých a německých CK

Ani o korunu navíc

Zde nakupujete za stejné ceny i se stejnými výhodami jako v CK