Mirage

Itálie / jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra)

Obecný popis ubytovacího zařízení*
Obecný popis je neoficiální, právně nezávazný a pouze informativní. Konkrétní popis k vybranému zájezdu naleznete po rozkliknutí ikony - informace
help-info
*
Cena zahrnuje
nájem apartmánu (pobyty sobota – sobota).
Nepovinný příplatek
ložní prádlo a ručníky 10 € / výměna, dětská postýlka 30 €/ týden, závěrečný úklid perfektně vlastní nebo za poplatek 50 €/mono+ bilo, 60 €/ trilo, parkoviště 10 €/den, garáž 15 €/den.
Vratná kauce
100 € / apartmán.
Zvířata
malých rozměrů povolena na vyžádání za poplatek.
Ubytování
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Apartmány jsou prostorné a velmi pěkně vybavené, mnoho rezidencí je novostavba. Všechny apartmány mají koupelnu a WC, vybavené kuchyňské kouty, terasu, balkón nebo předzahrádku. Apartmán bilo pro 4 osoby – ložnice s manželským lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem. Mirage – nový dům v centru, apartmány, privátní pláž 100 m, veřejná pláž 600 m, apartmány bilo s moderním vybavením, pračkou, TV, klimatizací, balkónem, parkování na vyžádání.
Poloha
Apartmány Futura - Grado / Rezidence Mirage / Grado je lázeňské město na ostrově, spojené s pevninou mostem. Nachází se 40 km na východ od známějších letovisek Bibione nebo Lignano. Podobně jako Caorle má kouzelnou historickou část, připomínající benátské romantické uličky, plachetnicový přístav a rezidenční část Pineta. Z přírodovědného hlediska je velmi zajímavá i Laguna di Grado, která zahrnuje cca 30 ostrůvků, mezi nimiž jsou známější ostrovy Isola della Schiusa a Isola di Barbana. Zde můžete obdivovat dnes již z velké části opuštěné rybářské domečky s rákosovou nebo slaměnou střechou. Pláže Grada jsou písčité a s pozvolným sestupem do moře. Apartmány se nacházejí v různých apartmánových domech cca 50-500 m od písečné pláže.
Vybavení
parkování nebo garáž za poplatek.
Doprava
vlastní.
Povinný příplatek
spotřeby energií 40 € / mono, 50 € / bilo, 60 € / trilo.
Stravování - Bez jídla BS
vlastní.

Vámi zvolené parametry nevyhledaly konktrétní zájezd z nabídek pořadatelských CK.
Doporučujeme změnit parametry vyhledávání nebo nám prostřednictvím pohlednice
Vaše požadavky zaslat, nabídku Vám rádi připravíme dle Vašich preferencí.

Zadejte poptávku

*
*
*
*

* povinné

Změnit výběr